Komentarze

wróć do menu komentarzy

wróć do archiwum

blog ogólny

Forum Romanum

blog ogólny
13 stycznia 2010

Rok 2009 w Laboratorium WIĘZI
29 grudnia 2009 r. w audycji „Miesiąc w miesiąc” prowadzonej w Radiu Plus Warszawa przez Mikołaja Foksa gościł dyrektor programowy Laboratorium WIĘZI, Zbigniew Nosowski. Plik z nagraniem tej rozmowy można pobrać tutaj.

Zbigniew Nosowski w rozmowie z Mikołajem Foksem podsumował drugi już rok działalności Laboratorium WIĘZI. Był to rok, w którym nasz zespół wzbogacił się o czterech nowych członków: o. Wiesława Dawidowskiego, Michała Królikowskiego, Marka Rymszę i Marka Zająca. We wzmocnionym składzie udało nam się przygotować dla Państwa wiele spotkań i dyskusji, a także opublikować trzy Raporty Laboratorium WIĘZI. Dla Państwa komfortu zmieniliśmy szatę graficzną naszej strony internetowej, aby stała się bogatsza i bardziej funkcjonalna.

W roku 2010 nie zwalniamy tempa, pracujemy nad tym, aby dostarczyć Państwu jak najwięcej okazji do refleksji i zadumy, ale także do zachwytu. O owocach naszej pracy informujemy na bieżąco na stronie internetowej – zapraszamy do uważnej lektury!Komentarze:Komentarze niepołączone z portalem Facebook

2010-01-15 18:05:48 - app

Bardzo to wszystko inspirujące i ciekawe. Polecam!


Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu przez moderatora.

archiwum (236)

Bez Ciebie nie przetrwa WIĘŹ! Jak możesz pomóc?