Wydarzenia

powrót

Data wydarzenia: 21 października 2014

Dzieci – zbyt duże wyzwanie?

Dlaczego w Polsce nieustannie spada wskaźnik dzietności? Od czego zależy decyzja o założeniu rodziny? W jaki sposób wspiera rodzinę państwo i czy mogłoby to robić lepiej? Zaprosiliśmy młodych rodziców łączących pracę zawodową z rodzicielstwem, aby korzystać nie tylko z wiedzy, ale także z codziennego doświadczenia naszych gości.


Laboratorium WIĘZI i Fundacja „Sto Pociech”
zapraszają na dyskusję

„Dzieci – zbyt duże wyzwanie?”

Udział wezmą:

Aleksandra Daszkowska-Kamińska – socjolog, trenerka umiejętności społecznych, na co dzień związana ze Szkołą Liderów, gdzie zajmuje się wspieraniem liderów w małych społecznościach, żona i mama

Marta de Zuniga – doktor politologii UW, zajmuje się filozofią i teorią polityki, żona i mama

Michał Królikowski – profesor prawa UW, od 2011 r. do 2014 r. wiceminister sprawiedliwości, zajmuje się filozofią i teorią prawa karnego oraz prawem karnym międzynarodowym, mąż i tata

Spotkanie poprowadzi:

Maria Rogaczewska – socjolog, redaktor „Więzi”


Zapraszamy we wtorek, 21 października 2014 r. o godz. 18.00 do kafejki Fundacji „Sto Pociech” mieszczącej się przy ul. Freta 20/24A w Warszawie (na tyłach kościoła św. Jacka)

Kafejka Fundacji „Sto Pociech” jest miejscem przyjaznym rodzinom. Zachęcamy do zabrania swoich dzieci, na miejscu znajdzie się dla nich przestrzeń do zabawy.

powrót

Bez Ciebie nie przetrwa WIĘŹ! Jak możesz pomóc?