Wydarzenia

powrót

Data wydarzenia: 6 grudnia 2014

Parami do nieba. Dzień skupienia dla rodzin

Fundacja „Dom na Skale” zaprasza na dzień skupienia dla rodzin, który poprowadzi Zbigniew Nosowski. W ciągu dnia przewidziano: możliwość spowiedzi, Eucharystię, konferencję, dyskusję i posiłek.

Termin: sobota, 6 grudnia 2014 r., godz. 10.00–17.00

Miejsce: Dom Wspólnoty Sióstr Uczennic Krzyża w Czmońcu nr 17

Informacje: s. Kazimiera, tel. 508-171-208

Zapisy: zgloszenia@cfr.org.pl

Przy zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko, stan cywilny, adres zamieszkania i telefon kontaktowy. Dzieci będą miały zajęcia w grupach, trzeba zgłosić ich imiona i rok urodzenia.

Zbigniew Nosowski – ur. 1961, mąż z 29-letnim stażem i ojciec dwóch córek. Studiował socjologię i teologię. Od 1989 redaktor miesięcznika WIEŹ, od 2001 –­ redaktor naczelny. Autor książek Parami do nieba. Małżeńska droga świętości, Szare a piękne. Rekolekcje o codzienności, Polski rachunek sumienia z Jana Pawła, Krytyczna wierność. Jakiego katolicyzmu Polacy potrzebują; współautor Zapatrzenie. Rozmowy ze Stefanem Swieżawskim, Razem czy osobno? Polemika wokół książki Zbigniewa Nosowskiego „Parami do nieba”, współautor książki i cyklu telewizyjnego „Dzieci Soboru zadają pytania”. W latach 2001 i 2005 był świeckim audytorem Synodu Biskupów w Watykanie. W latach 2002–2008 konsultor Papieskiej Rady ds. Świeckich. W latach 2007-2009 współprzewodniczący Polskiej Rady Chrześcijan i Żydów, obecnie wiceprzewodniczący. Dyrektor programowy Laboratorium WIĘZI. Przewodniczący Kapituły Nagrody Dziennikarskiej „Ślad” im. bp. Jana Chrapka. Mieszka w Otwocku.

powrót

Bez Ciebie nie przetrwa WIĘŹ! Jak możesz pomóc?