Wydarzenia

powrót

Data wydarzenia: 19 lutego 2016

Bóg i dziewczyna - spotkanie wokół wystawy Ady Karczmarczyk

Galeria Miejska Arsenał w Poznaniu zaprasza do udziału w spotkaniu wokół wystawy „Bóg i dziewczyna” autorstwa Ady Karczmarczyk, które odbędzie się w piątek 19 lutego o godzinie 18. Wśród dyskutantów ks. Andrzej Draguła, członek redakcji kwartalnika „Więź”.

W dyskusji weźmie także udział Mateusz Matyszkowicz, dyrektor TVP Kultura oraz Karolina Staszak, historyk i krytyk sztuki. Wystawę autorstwa Ady Karczmarczyk można oglądać w Galerii Miejskiej Arsenał do 28 lutego br. Autorka w swojej twórczości, jak sama przyznaje, stara się łączyć sfery zazwyczaj sobie odległe: sztukę, duchowość oraz popkulturę.

Ada Karczmarczyk (1985) - absolwentka Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, artystka multimedialna, performerka, kompozytorka, piosenkarka. Występuje pod pseudonimem artystycznym Adu. W swojej twórczości często odwołuje się do symboliki religijnej oraz popkultury.

ks. Andrzej Draguła (1966) - duchowny rzymskokatolicki, członek redakcji kwartalnika „Więź”, teolog, publicysta. Autor licznych książek, w tym m.in. „Bluźnierstwo. Między grzechem a przestępstwem”.

Karolina Staszak - historyk i krytyk sztuki, redaktor naczelna magazynu o sztuce „Arteon”.

Mateusz Matyszkowicz (1981) - filozof, publicysta, redaktor naczelny kwartalnika „Fronda Lux”, dyrektor TVP Kultura.

Strona wydarzenia na Facebooku
Nazwa wydarzenia: Bóg i dziewczyna - spotkanie wokół wystawy Ady Karczmarczyk
Data i miejsce wydarzenia: 19 lutego 2016 r. godz. 18; Galeria Miejska Arsenał w Poznaniu

powrót

Bez Ciebie nie przetrwa WIĘŹ! Jak możesz pomóc?