Wydarzenia

powrót

Data wydarzenia: 20 kwietnia 2012

XVIII Targi Wydawców Katolickich

W czasie Targów Wydawców Katolickich książki WIĘZI znajdą Państwo w stoisku nr 55. Będzie to nie tylko możliwość zapoznania się z naszymi nowościami i skorzystania z licznych bardzo korzystnych rabatów, ale także szansa, by spotkać się z Autorami i zamienić z nimi kilka słów.

W sobotę (21 IV) w godz. 11.00–12.00 przy naszym stoisku będzie obecny Jacek Moskwa, laureat tegorocznej nagrody „Ślad”, autor rozmowy rzeki z Zofią Morawską Nie mów o mnie. Tego samego dnia w godz. 12.00–13.00 przy stoisku WIĘZI spotkają Państwo Dorotę Szczerbę, autorkę książki Nowe wspólnoty w Polsce. Przewodnik subiektywny.

Spotkanie z ks. Andrzejem Dragułą dotyczące jego najnowszej książki Copyright na Jezusa odbędzie się w niedzielę (22 IV) o godz. 12.00 w sali konferencyjno-seminaryjnej (namiot przed Arkadami Kubickiego). Poprowadzi je Ewa Kiedio (redaktor Wydawnictwa WIĘŹ), a z Autorem rozmawiać będzie Anna Sosnowska (Religia TV). Po spotkaniu ks. Andrzej Draguła będzie podpisywał książki przy naszym stoisku.

Książki WIĘZI mające premierę na Targach:

• Ks. Andrzej Draguła, Copyright na Jezusa. Język, znak, rytuał między wiarą a niewiarą
Szachy ze Złym. O diable rozmawia Tomasz Ponikło
• Dorota Szczerba, Nowe wspólnoty w Polsce. Przewodnik subiektywny
• Raïssa Maritain, Dziennik
• Raïssa Maritain, Poezje

20-22 kwietnia 2012, Warszawa, Arkady Kubickiego

powrót

Bez Ciebie nie przetrwa WIĘŹ! Jak możesz pomóc?